Praca w INCITY.TV

W związku z dynamicznym rozwojem naszego portalu poszukuje osoby na stanowisko:

PREZENTER/PREZENTERKA

Jeśli w świecie internetu czujesz się jak ryba w wodzie, na bieżąco śledzisz nowinki na YouTube, a może prowadzisz swój własny kanał? Jeśli dodatkowo interesujesz się branżą mediów społecznościowych i video marketingiem to super!

Kogo poszukujemy?

  • pozytywnej, młodej i energicznej osoby z Katowic lub okolic
  • dla której Youtube jest niemal drugim domem
  • osoby, która czuje się jak ryba w wodzie przed kamerą, jest komunikatywna, z łatwością opowiada oraz kreuje
  • zaangażowanej w to co robi
  • z doświadczeniem albo dopiero stawiającej pierwsze kroki w zawodzie
  • mile widziane podstawowe umiejętności w zakresie filmowania, realizowania i montowania

Obowiązki:

  • prowadzenie programów na antenie INCITY.TV
  • przygotowanie oraz nadzór merytoryczny nad realizowanym programem
  • koordynowanie prac montażowych

Oferujemy:

  • zaangażowanie w projekt realizowany przez zespół doświadczonych dziennikarzy oraz filmowców
  • pracę w Katowicach w elastycznych godzinach
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Jeśli pasjonuje Cię wszystko co śląskie i możesz opowiadać o tym godzinami, ta praca jest dla Ciebie!

Wyślij nam swoje cv i próbkę materiału (max. 5 min nagrania video na dowolny temat związany ze śląskiem). Jeśli nie masz możliwości nagrania materiału prześlij nam swoje CV wraz ze zdjęciem.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie materiałów pod adres kontakt@incity.tv

BRAK KOMENTARZY