Ekspresowo do czeskiej Pragi

Ekspresowo do czeskiej Pragi

Dobra informacja dla miłośników czeskiej Pragi. Na polskim rynku pojawił się nowy przewoźnik, które nie dość że szybko, to jeszcze w rozsądnej cenie przewiezie koleją do stolicy naszych południowych sąsiadów.

0
W niespełna 5 godzin do czeskiej Pragi z Katowic? Pociągiem? To możliwie. Na polskim rynku bowiem pojawił się nowy przewoźnik. Czeski Leo Expres stawia pierwsze kroki na polskim rynku ale już przygotował dość ciekawą propozycję dla tych, którzy weekendy lubią spędzać podróżując.
Przewoźnik będzie woził pasażerów z Katowic do Pragi. W czerwcu otrzymał Polski Certyfikat Bezpieczeństwa wydawany przez Urząd Transportu Kolejowego.
Praga – Katowice – Kraków
Na razie w ofercie jest połączenie na trasie Praga – Katowice – Kraków. Najtańsze bilety mają kosztować 19 złotych. Pierwszy pociąg już wyjechał.
Przedstawiciele czeskiego przewoźnika zapewniają, że rozkład jest dopasowany pod weekendowe wyjazdy do Pragi lub Ołomuńca. Z Katowic pociąg odjeżdżać będzie o 6:57 i do Pragi dotrze o 11:39. Po drodze zatrzyma się między innymi w Mysłowicach, Tychach, Pszczynie i Zebrzydowicach.
praga
Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ