AlterFest 2018 już w ten weekend

AlterFest 2018 już w ten weekend

To miejsce dla fanów alternatywnego grania, festiwali z klimatem i nietypowym miejsc. W nadchodzący weekend wszystkie drogi prowadzą do Mysłowic na AlterFest 2018.

0
źródło: facebook.com/alterfest.myslowice/

Wakacje to czas wielkich muzycznych imprez. I coś nam się wydaje, że województwo śląskie w kategorii: najciekawsze festiwale mocno zostawia konkurencje w tyle. Będziecie się mogli o tym przekonać już w najbliższy weekend w Mysłowicach. Tu kolejna edycja AlterFest.

Alternatywna w starym kościele

Festiwal swój początek ma w 2012 roku. Pierwsze dwie edycje festiwalu trwały ponad tydzień. Trzecia edycja to już trzydniowa impreza, z czego jeden z festiwalowych dni swoje miejsce znalazł w mysłowickim kościele ewangelickim.

Od 2016 roku wszystkie koncerty odbywają się już w kościele, co dodaje wyjątkowości temu przedsięwzięciu.

Alternatywna mieszanka

W tym roku do Mysłowic powróci min. hiphopowy duet Małe Miasta, który na scenie AlterFest`u już się pojawił w 2015 roku. „Wisienką”, czy jak kto woli „truskawką” na muzycznym torcie, będzie koncert dawno niewidzianej grupy Iowa Super Soccer.

W piątek 20 lipca od godziny 19:00 wystąpią Bukowicz, warszawski duet elektroniczno-wokalno-gitarowy ŻAL, grupa Trupa Trupa, Baasch, The Dumplings i Iowa Super Soccer. Natomiast dzień później będzie można usłyszeć i zobaczyć show Wojtka Szczepanika, zespołu Wczasy, łodzian z L.Stadt, duetu Małe Miasta, BOKKA czy CARSKY.

AlterFest
źródło: facebook.com/alterfest.myslowice/
Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ