Jimek z festiwalem w Gliwicach

Jimek z festiwalem w Gliwicach

Radzimir Dębski, szerszej publiczności znany jako Jimek zaprasza do Gliwic i zapowiada nowy jesienny festiwal w naszym kraju.

0
źródło: facebook

To jeden z tych muzyków, który pokazuje że Polak Potrafi. Jimek zachwycił kooperacją z Miuoshem, tworzy genialną muzyke filmową a ostatnio wziął udział w charytatywnym koncercie z udziałem kenijskiej orkiestry Ghetto Classics.

Teraz zaprasza do Gliwic. 5 i 6 października w Arenie Gliwice pierwsza edycja festiwalu „Jimek+”.

Kontynuacja Solidarity od Arts

Festiwalu to kontynuacja pomysłu „koncertów z plusem” autorstwa Krzysztofa Materny, które w ramach Gdańskiego festiwalu Solidarity of Arts zaskarbiły sobie rzeszę fanów. W serii powstało 10 wyjątkowych koncertów. Ostatni z serii plus, JIMEK+ w 2016 roku zgromadził kilkunastotysięczną publiczność.

„Muzyczny wymiar tamtego wydarzenia i wspaniały oddźwięk wśród uczestników sprawiły, że pomysł już w rozbudowanej formule festiwalowej został przeniesiony na zaproszenie miasta Gliwice do nowo powstałej Areny. Festiwal odbędzie się w Arenie Gliwice, nowoczesnym i atrakcyjnym obiekcie na śląsku. Ma szanse stać się unikatowym przystankiem na polskiej koncertowej mapie.” – czytamy na stronie Areny Gliwice

Bilety na ten wyjątkowy koncert już w sprzedaży.

 

Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ