Przedświąteczny weekend czas start!

Przedświąteczny weekend czas start!

Kolejny weekend przed nami i kolejne pytania "co robić". My oczywiście wychodzimy z małą podpowiedzią. 

0
INCITY.TV impreza śląsk katowice

Weekend zapowiada sie słonecznie, choć pogoda zdążyła nas już przyzwyczaić do niespodzianek. Co robić? Gdzie wybrać się na koncert, a gdzie na wernisaż?

piątek, 23 marca

Kinie Rialto spotkanie poświęcone pierwszej zimowej wyprawie na K2. W programie projekcja filmu Zimowa wyprawa na K2 1987-1988 (reż. D. Załuski, Polska, 2017, 50 min) oraz rozmowa z uczestnikami wyprawy sprzed 30 lat.

Old Timers Garage Teatr & Klub Muzyczny zapraszają na spektakl „Pewniak” w reżyserii Jakuba Wonsa. Start o godzinie 20.

W Spodku zaś spotkają się prawdziwi muzyczni giganci i zagrają we wspólnym szczytnym celu. „Giganci dla Świetlikowa” to koncert charytatywny, a na scenie Bednarek, TSA, Miuosh czy Sebastian Riedel & Cree. Wszystkie środki zebrane podczas koncertu trafią do Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci. Początek koncertu o 18:30.

Piękne, kobiece granie zafunduje nam P23. Natalia Przybysz, Mikromusic i Odet podczas wspólnej, wiosennej trasy koncertowej. Start koncertu o 19:30 w Fabryce Porcelany.

Mocniej zagra dziś MegaClub. Na scenie z nowym materiałem Strachy na Lachy. Bramy otwarte od 19:00.

Fani piw rzemieślniczych udać muszą się obowiązkowo na IV Festiwal piw rzemieślniczych „Silesia Beer Fest”. W salach katowickiej Galerii Szyb Wilson swoją ofertę zaprezentują najlepsze polskie browary rzemieślnicze. Gdzie i kiedy? W piątek: 17:00 – 24:00 i w sobotę: 12:00 – 24:00, Galeria Szyb Wilson.

sobota, 24 marca

Od piątku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbywają się Targi Turystyki GLOBalnie. Trzy dni spotkań z podróznikami wśród których min. Nela, mała reporterka, Jan Mela czy  Aleksandra Nems. W skrócie – podróż po całym świecie i najbliższej okolicy.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe ma jednak do zaoferowania więcej. W sobotę „Wielka Trasa Stand-up Polska”. To wyjątkowy projekt, w ramach którego komicy prezentują starannie wyselekcjonowane najlepsze dwie godziny stand-up’u z ostatniego półrocza. W Katowicach wystąpią: Piotrek Szumowski, Błażej Krajewski, Antoni Syrek-Dąbrowski, Sebastian Rejent, Darek Gadowski, Cezary Jurkiewicz, Karol Kopiec oraz Maciek Adamczyk.

MegaClub w weekend nie zwalnia rockowego tempa. W sobotę na scenie Piżama Porno. Wszystko w ramach obchodów 25-lecia, katowickiego kultowego klubu.

P23 działający w katowickiej Fabryce Porcelany zaprasza na koncert  Christian Löffler Live. To opcja dla tych lubiących elektroniczne granie.

 

Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ