Do kina? Na balety? Na koncert czy może festiwal? Co w ten...

Do kina? Na balety? Na koncert czy może festiwal? Co w ten weekend?

To niewątpliwie będzie weekend zachęcający do przebywania w pomieszczeniach. Zima ma pokazać, że jeszcze się nie skończyła. Co zatem robić?

0
INCITY.TV imprezy katowice śląsk

Weekend przed nami. I patrząc na to co będzie się działo cos dla siebie znajdą praktycznie wszyscy. Zaczynamy nasz przegląd po wydarzeniach, z podziałem na zainteresowania!

sport/aktywność

Pamiętacie to wydarzenie:

źródło: Beskid Sport Arena

Beskid Sport Arena zaprasza w sobotę 17 marca na I Zlot Paseratti na Stoku. Jak zapewniają organizatorzy marka samochodu to tylko dodatek i w zlocie udział wziąć może każdy. Tym bardziej, że warunki mają być dla narciarzy i snowboardzistó dobre.

Ci, aktywni, jednak lubiący opowieści, góry i ciepło wybrać mogą  się na  11. Katowicki Przegląd Filmów Górskich. W planach pokazy filmów, dyskusje, prelekcje.

koncerty

To będzie weekend dla fanów nowoczesnych brzmień. W piątek 16 marca z nowym materiałem do Katowic zawitają Bass Astral x Igo. Zła informacja jest taka, że wszystkie bilety wyprzedane. Dobra – liczyć możemy, że Panowie wrócą na Śląsk szybko. Zainteresowanie koncertami jest bowiem ogromne.

Sobota, to koncert „Before Ethno Elekrto 2”. Długo wyczekiwany materiał Goorala na rynku pojawi się jeszcze w tym roku. Teraz bielski muzyk ruszył w trasę koncertową z przepremierowym materiałem. Koncert 17 marca w klubie Rajzefiber, start o godzinie 21:00.

W niedzielę, 18 marca w Siemianowickim Centrum Kultury koncert duetu Smolik / Kev Fox. Start koncertu o godzinie 19:00.

W trochę innym klimacie, jednak nie z mniejszą energią w niedzielę w katowickim Mega Clubie zagra Happysad. Start koncertu o godzinie 19:00.

O 18:00 w Sali Widowiskowo – Koncertowej Muza w Sosnowcu zagra Raz, Dwa, Trzy. Koncert wyjątkowy, bowiem poświęcony Wojciechowi Młynarskiemu.

 

Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ