Bezpiecznie na nartach!

Bezpiecznie na nartach!

Gdybyśmy mieli opisać akcję "Bezpiecznie na nartach"przysłowiami to: „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” i „czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał”

0

„Bezpiecznie na nartach” to akcja skierowana do całych rodzin, z dużym naciskiem na uświadamianie najmłodszych narciarzy i snowboardzistów jak ważne są zasady bezpieczeństwa na stoku.
Trzecia edycja akcji „Bezpiecznie na nartach” zainaugurowana została 30 stycznia podczas Małego Biegu Podhalańskiego w Obidowej. Kolejne imprezy odwiedziły  Kotelnicę Białczańską (4 lutego ) i  Czarną Górę (11 lutego).

18 lutego w Białce Tatrzańskiej akcja połączona zostanie z 4. edycją „Mobilnej Ścigacki”.

Zakończenie tegorocznej edycji zaplanowano na 11 marca w Obidowej.

Niezmienne są atrakcje organizowane podczas każdego eventu. A tu każdy znajdzie coś dla siebie. Nie jest bowiem tajemnicą, że nauka przez zabawę przynosi zdecydowanie lepsze efekty niż „nudne wykłady”. Dlatego „Bezpiecznie na nartach” to duża dawka zabawy z jeszcze większą dawką edukacji.

bezpiecznie na nartach
źródło: bezpiecznienanartach.pl

Podczas eventów prowadzone są pokazy udzielania pierwszej pomocy. Dzięki współpracy z ratownikami górskimi prowadzone są pokazy zjazdu z poszkodowanym. A instruktorzy narciarstwa pokazują jak dobrze rozgrzać nasze mięśnie i przygotować się do sezonu.
Imprezy w ramach akcji „Bezpiecznie na nartach” to także duża dawka zabawy: góralskie śpasy na śniegu ( jazda na worku ze sianem, zajęcia zręcznościowe z Janosikiem), możliwość zrobienia sobie unikatowego zdjęcia na wesołej ściance, quizy i zajęcia artystyczne z animatorem.

bezpiecznie na nartach
źródło: bezpiecznienanartach.pl
Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ