Otwarcie Szczyrk Mountain Resort

Otwarcie Szczyrk Mountain Resort

To dzień na który narciarze, snowboardziści – ogółem fani sportów zimowych czekali długo. Udało się! Szczyrk staje się zimową stolica Polski I mówimy to z pełnym przekonaniem.

0
źródło: www.facebook.com/szczyrkowski/

To jeden z lepszych prezentów świątecznych jaki może dostać miłośnik sportów zimowych. Szczególnie ten mieszkający na Śląsku. 22 grudnia na własne oczy zobaczyć będzie można jak zmienił się Szczyrkowski Ośrodek Narciarski. Tego dnia nastąpi oficjalne otwarcie Szczyrk Mountain Resort.

Ci, którzy zdecydują się na szusy w Szczyrku liczyć będą mogli na 10 osobową kolej gondolową z nowej lokalizacji Szczyrk Gondola na Halę Skrzyczeńską oraz dwie koleje 6 osobowe z Soliska na Halę Skrzyczeńską oraz Wierch Pośredni.

szczyrk
źródło: www.facebook.com/szczyrkowski/

Od piątku 22 grudnia uruchomione będą 3 trasy o łącznej długości ponad 6 kilometrów. Swój „debiut zaliczy” nowa trasa nr 10 – która łączyć będzie Wierch Pośredni z Soliskiem.

Szczyrk Mountain Restort będzie jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Sam ośrodek to ponad 23 kilometry zróżnicowanych tras, w tym 5 kilometrów tras oświetlonych. Ponadto dla narciarzy i snowboardzistów przygotowano nowoczesny budynek wielofunkcyjny.
Dodajmy, że trzy działające na terenie Szczyrku ośrodki: Beskid Sport Arena, Centralny Ośrodek Sportu oraz Szczyk Mountain Resort stowrzyły wspólny skipass oraz skibus.

Więcej informacji na www.szczyrkowski.pl

Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ