Sezon zimowy 2017/2018 CZAS START!

Sezon zimowy 2017/2018 CZAS START!

Sprzęt przygotowany? Deski nasmarowane? Czas rozpocząć sezon narciarski 2017/2018. My już nie możemy się doczekać weekendu. A Wy?

0

Zima rozgościła się w województwie śląskim na dobre i nic nie zapowiada, żeby chciała nas opuścić. To dla narciarzy i snowboardzistów wiadomość bardzo dobra. Tym bardziej, że ten sezon będzie ze względu na szereg inwestycji wyjątkowy.

sezon

Gdzie pojeździmy?

Beskid Sport Arena – tu sezon narciarski wystartował 2 grudnia

Biały Krzyż – sezon wystartował

Ski Siglany – jeśli pogoda pozwoli start 6 grudnia

Nowa Osada – sezon startuje 9 grudnia

Poniwiec Mała Czantoria – sezon staruje 22 grudnia

Wisła Skolnity – pierwsze szusy po 15 grudnia

Oczywiście start sezonu uzależniony jest od pogody.

sezon

Wspólny skipass i SkiBus

Ośrodki działające w Beskidach pokazują, że „mówić można” wspólnym głosem. Wisła i Ustroń od kilku lat proponują „Wiślański Skipass”. 12 ośrodków narciarskich – co w sumie daje 26 kilometrów tras – i jeden skipass.

Od tego roku wspólny skipass obowiązuje także w Szczyrku. Trzy ośrodki –  Beskid Sport Arena, Szczyrk Mountain Resort oraz Centralny Ośrodek Sportu Szczyrk przygotowały wspólny skipass. Ten to ponad 40 kilometrów tras i nowoczesna infrastruktura, która w tym roku przeszła gruntowny lifting.

Dodatkowo w Szczyrku wystartowały darmowe SkiBusy. Te jeżdżą od 1 grudnia do 31 marca i zatrzymuj się na przystankach Skalite, Szczyrk Gondola, Solisko, Szczyrk Biła.

 

Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ