SILESIA BAZAAR Dizajn vol.4 już w najbliższą niedzielę

SILESIA BAZAAR Dizajn vol.4 już w najbliższą niedzielę

Premiera Ślónskich Rajtuz, Strefa Czytania pełna pięknych książek i wyjątkowe warsztaty dla dzieci. Przed nami SILESIA BAZAAR Dizajn vol.4

0
źródło: materiały prasowe

29 października 2017, w Best Western Premier Hotel Forum w Katowicach, odbędzie już 4. edycja SILESIA BAZAAR Dizajn. Wydarzenia poświęconego niezależnemu dizajnowi i wyjątkowej modzie od polskich projektantów.

SILESIA BAZAAR Dizajn to producenci dekoracji do domu, tekstyliów, ceramiki, plakatów i ilustracji, zabawek oraz innych przedmiotów codziennego użytku. Wspólnym mianownikiem jest niepowtarzalne wzornictwo i rodzima produkcja.

Ślónskie Rajtuzy

Kolejna edycja wydarzenia to także firmy, które swoją ofertę dedykują dzieciom i rodzicom, jak również marki kosmetyczne. Podczas targów swoją premierę będą miały Ślónskie Rajtuzy, nowy produkt marki Gabriella, który wykorzystuje motyw Nikiszowca i Spodka.

silesia bazaar
źródło: www.facebook.com/silesiabazaar

O dobrą lekturę i miejsce do czytania zadba katowicka księgarnia Biksa. Kto zna ofertę księgarni, ten wie, że dominują tu książki dla dzieci, architektura, dizajn, fotografia, sztuka, przyroda, moda i kulinaria – czyli wszystko to, co lubimy najbardziej.
Warsztaty dla dzieci
Na wydarzeniach z cyklu SILESIA BAZAAR nigdy nie brakuje atrakcji dla najmłodszych. Tym razem maluchy pobawią się z autorkami nagradzanego projektu Dizajn ze sznurka.
Wstęp na wydarzenie jest biletowany: pojedynczy bilet w cenie 7 zł, rodzinny w cenie 10 zł.
Więcej informacji na temat wydarzenia na stronach projektu:
www.silesiabazaar.pl/dizajn
www.facebook.com/silesiabazaar

Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ