Nowe BMW X2. Fascynujący wygląd, zachwycająca dynamika jazdy.

Nowe BMW X2. Fascynujący wygląd, zachwycająca dynamika jazdy.

Nowe BMW X2. Fascynujący wygląd, zachwycająca dynamika jazdy. Nowe BMW swoją światową premierę będzie miało w marcu 2018 r.

0
BMW X2 INCITY.TV

Atrakcyjne, ekscytujące, ekstrawertyczne: w marcu 2018 r. światową premierę będzie miało nowe BMW X2

Poprzez indywidualną stylistykę i sportowy charakter BMW X2 przesuwa granice możliwości, zrywa z przyzwyczajeniami i wprowadza zupełnie nowy wymiar radości z jazdy w swoim segmencie.

Stylistyka: oryginalny charakter.

Niezależnie od której strony spojrzeć, BMW X2 prezentuje się zawsze
w najlepszej formie. Ma sylwetkę wytrenowanego atlety – i łączy przy tym solidność typową dla modeli BMW X z elegancko sportowym charakterem coupé. Widać to choćby w kanciastych nadkolach, charakterystycznych końcówkach rur wydechowych czy wydatnych progach, ale też w eleganckiej linii dachu, dynamicznej sylwetce i niskich szybach.

A przy tym BMW X2 zawsze pozostaje wierne sobie. To na wskroś oryginalny samochód, który pozytywnie wyróżnia się w tłumie. Nowością są oferowane po raz pierwszy modele M Sport X i M Sport. Dzięki nim BMW X2 może mieć jeszcze bardziej indywidualny charakter.

Uwagę zwracają przede wszystkim dwie cechy stylistyczne: atrapa chłodnicy BMW X2 wróciła do znanego już wcześniej trapezowego kształtu i jest szersza u dołu. Takie rozwiązanie występuje po raz pierwszy w nowoczesnym BMW.
Z kolei dodatkowe logo BMW na słupkach C nawiązuje do lubianego detalu w klasycznych coupé BMW takich jak 2000 CS czy 3.0 CSL i dyskretnie wskazuje na sportowe geny BMW X2.

 

Dynamika, moc i wydajność.

Silniki BMW TwinTurbo w tradycyjnie dynamiczny sposób przenoszą te cechy na drogę. Na początku oferowane będą trzy warianty: BMW X2 sDrive20i
o mocy 141 kW (192 KM) (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 5,9 – 5,5 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 134 – 126 g/km)* oraz model z silnikiem wysokoprężnym X2 xDrive20d o mocy 140 kW (190 KM) (zużycie paliwa

w cyklu mieszanym: 4,8 – 4,6 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 126 – 121 g/km)* i X2 xDrive25d o mocy 170 kW (231 KM) (zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 5,3 – 5,1 l/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 139 – 133 g/km).

Obydwa modele z silnikiem wysokoprężnym wyposażone są standardowo w inteligentny napęd na cztery koła xDrive i 8-stopniową skrzynię Steptronic. Model benzynowy ma sportową 7-biegową skrzynię Steptronic z dwoma sprzęgłami. W tych samochodach jazda będzie zawsze dostarczać niezwykłych wrażeń.

 

Wyposażenie: w nowoczesnym stylu.

Doskonałą jakość oferuje już wyposażenie standardowe. We wnętrzu obu modeli M Sport i M Sport X znajdziemy na desce rozdzielczej i konsoli środkowej wysokiej jakości łączoną tapicerkę z materiału Micro Hexagon
w kolorze antracytowym i alcantary z kontrastującymi szwami. Również deska rozdzielcza z dużymi ekranami w standardzie stanowi mocny punkt wnętrza i wskazuje na kompetencje BMW w zakresie rozwiązań cyfrowych.

Demonstruje je m.in. integracja BMW Connected i usług BMW ConnectedDrive oferowanych w BMW X2 w wyposażeniu dodatkowym. Opcjonalnie dostępny jest też pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up.

Również w zakresie systemów wspomagających kierowcę BMW X2 oferuje kierowcom najnowsze rozwiązania techniczne. Asystent jazdy w korku odciąża kierowcę w monotonnych sytuacjach podczas jazdy w gęstym ruchu. Jest on częścią opcjonalnego systemu asystującego kierowcy plus, który łączy w sobie szereg systemów wspomagających kierowcę działających na bazie kamery. Pomocą dla kierowcy BMW X2 jest także opcjonalny asystent parkowania. Rozpoznaje on samodzielnie odpowiednie luki parkingowe i na życzenie automatycznie parkuje samochód.

Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ