Zostań miss. Miss Wakacji.

Zostań miss. Miss Wakacji.

Masz minimum 16 lat? Odrobinę odwagi i chęć dobrej zabawy? Zostań kandydatką do tytułu Miss Lata.

0

11 sierpnia odbędą się wybory Miss Wakacji w Rudzie Śląskiej. W zabawie mogą wziąć udział dziewczyny od 16 roku życia (za zgodą rodziców).

Co ważne nie trzeba być mieszkanką Rudy Śląskiej, wystarczy tylko chęć dobrej zabawy i odrobina odwagi. Dziewczyny,  zaprezentują się w czterech wyjściach m.in. w strojach sportowych i kostiumach kąpielowych. Jury wybierze Miss Wakacji oraz Wicemiss. Swoją miss wybierze także publiczność. Dodatkowo dla wszystkich uczestniczek konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, wśród których nie zabraknie atrakcyjnego wyjazdu.

Aby zgłosić się do konkursu wystarczy wysłać wiadomość na adres wakacjimiss@gmail.com i w tytule wiadomości podać swoje imię i nazwisko. W wiadomości zwrotnej kandydatka otrzyma formularz zgłoszeniowy i szczegółowy regulamin konkursu. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 sierpnia.

Impreza podczas której wybierzemy Miss Wakacji odbędzie się 11 sierpnia od godziny 16:00. Na publiczność czekało będzie wiele atrakcji muzycznych, konkursów i niespodzianek a także stoiska gastronomiczne i atrakcje dla najmłodszych.

Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ