Lech Coaster – emocje jakich jeszcze nie było!

Lech Coaster – emocje jakich jeszcze nie było!

Lech Coaster - to nowa atrakcja "Legendia. Śląskie Wesołe Miasteczko". To ekstremalna jazda i ogromne emocje.

0
zdjęcia: www.slaskie.pl

Od 1 lipca „Legendia. Śląskie Wesołe Miasteczko” przyciąga nietypową atrakcją. Szybką, niezwykle ekscytującą i z ciekawą historią – oficjalnie już działa najbardziej wyczekiwana kolejka roku! Lech Coaster!

Lech Coaster
zdjęcia: www.slaskie.pl

Przejazd kolejką to 104 sekundy. Niecałe dwie minuty emocji podsycanych dodatkowymi elementami podczas przejazdu. Wysokość kolejki Lech Coaster 40 metrów. I jak podkreślają Ci, którzy już mieli szansę zasiąść w największej w Europie Wschodniej kolejce zaczyna się niewinnie.

Lech Coaster
zdjęcia: www.slaskie.pl

Niewinnie jednak nie jest. Start to wyjazd ze specjalnego peronu umieszczonego w scenerii starego zamku. Wagonik wjeżdża w niewielki zakręt, następnie pionowy podjazd. I wtedy się zaczyna „spadek” ze wspomnianej już wysokości, przejazd nad powierzchnią wody z efektem water-splash, 4 inwersje ( jedna z nich przechodzi przez budynek zamku skręcając dynamicznie linię wagoników, a kolejna znajduje się tuż za olbrzymim dębem). Wagoniki pędzą z prędkością 95 km/h, a długość trasy to 908 metrów.

Nie wiemy czy namawiać do tego, by przed „jazdą” zobaczyć filmiki jak przejazd Lech Coasterem wygląda z perspektywy pasażera. Jedno jest pewne, Ci którzy lubią uderzenia adrenaliny się nie zawiodą.

Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ