Kultowe rytmy, pokaz sztucznych ogni i… OCELOT!

Kultowe rytmy, pokaz sztucznych ogni i… OCELOT!

0

Data: 31.12.2016
Godzina: 23:00 – 2:00
Miejsce:
Gliwice plac Krakowski

To będzie wyjątkowy Sylwester na pl. Krakowskim! Imprezę rozkręci DJ Roman Rogowiecki – kultowa postać radiowej Trójki. Na scenie zobaczymy też wyjątkowe widowisko Teatru Ruchu OCELOT, a o północy w niebo wystrzelą sztuczne ognie!

Muzyka, którą zaprezentuje DJ Roman Rogowiecki – wieloletni dziennikarz i prezenter Radiowej Trójki – przeniesie nas m.in. w szalone lata 60. i 70. Plac Krakowski rozbrzmiewać będzie największymi hitami muzyki tanecznej. Rogowiecki to gwarancja udanej imprezy. W trakcie wieloletniej kariery dziennikarza i prezentera muzycznego poznał wielu artystów i przeprowadził dziesiątki wywiadów z największymi gwiazdami światowej sceny – m.in. Philem Collinsem, Carlosem Santaną, Davidem Bowie. Takich hitów możemy się spodziewać, ale…

…TO NIE WSZYSTKO!

Na scenie na pl. Krakowskim wystąpią także artyści Teatru Ruchu OCELOT ze Złotoryi, którzy udowodnią nam, jak dzięki pasji i zaangażowaniu i treningowi – można przekraczać granice ludzkiego ciała. Pokazy tej grupy są połączeniem pantomimy, tańca i akrobatyki. Artyści OCELOTA zarażają widza swoimi emocjami i wprowadzają w czarujący świat teatru, światła, dźwięku i plastyki. OCELOT pozostaje w ciągłym kontakcie z publicznością. Zaskakuje radością ruchu. Dzieląc się swoim kunsztem, pozwala przeżyć niepowtarzalną przygodę.

Sylwester zapowiada się więc wyjątkowo. Wspólna zabawa rozpocznie się 31 grudnia o godz. 23.00. O północy wystrzelą sztuczne ognie! Impreza potrwa do godz. 2.00.

Organizatorem powitania nowego roku (i pożegnania starego) pod gwiazdami jest Miasto Gliwice.

Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ