Królewski Sylwester 2016

Królewski Sylwester 2016

0

Data: 31.12.2016
Godzina: 19:00 – 6:00
Miejsce:
Królestwo
Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1, 40-001 Katowice

Czas na zmianę warty! Pożegnamy rok 2016 i przywitamy nowy w iście królewskim stylu razem z Rawski, NOVIKA i Mr. Lex oraz Last Robots, którzy zaserwują Wam prawdziwą, muzyczną ucztę!

NOVIKA & Mr. Lex

Członkowie kolektywu Beats Friendly, aktywni na scenie klubowej od lat, otwarci na różne brzmienia w swoich występach, zawsze skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet. Mają na swoim koncie dwie części kompilacji „Friendly Beats”, grali na najważniejszych festiwalach w kraju (Open’er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Freeform), regularnie odwiedzają najciekawsze kluby w Polsce.
Novika jako wokalistka zadebiutowała z zespołem Futro, później pojawiała się na płytach Smolika, współpracowała z wieloma producentami, m.in Marcinem Czubalą („Stay Close” – Mobilee), Lovebirds („This Time” – Toolroom), Biernaskim („Give Away”). Wydała również trzy albumy solowe oraz album z remixami, dwa razy została nagrodzona Fryderykiem. Najnowsza płyta „Heart Times” wydana w kwietniu 2013 roku zebrała bardzo pozytywne recenzje jako najdojrzalsza w dorobku artystki.
Novika i Lex do niedawna prowadzili w Radiu ROXY autorską audycję Miastosfera, wcześniej jako duet radiowy dali się poznać słuchaczom Radia Jazz oraz Radia Bis (obecnej Czwórki). Obecnie Novika prowadzi Leniwe – serwuje Novika.

http://www.facebook.com/novikamusic
http://www.facebook.com/beatsfriendly
http://www.facebook.com/mrlexmusic

Last Robots

Prawdziwe legendy krajowej sceny klubowej. Na scenie działają od ponad 10 lat. Można ich usłyszeć w całej Polsce – nie tylko w klubach, ale także na bardzo znanych festiwalach. Duet wieloktornie występował na Openerze, Audioriver czy Coke Live. Na tym ostatnim zagrali jako oficjalny support przed grupą The Prodigy. Na koncie mają trasę koncertową po Japonii, gdzie w roku 2012 wystąpili na pięciu wydarzeniach, w tym na festiwalu Shimokitazawa Sound Cruising. Są również pomysłodawcami i organizatorami popularnych imprez – Electricity! Wśród gwiazd cyklu pojawili się między innymi Felix Da Housecat, Annie Mac, Alex Metric, Yuksek, Aeroplane.
Last Robots nie tylko miksują na imprezach, ale przede wszystkim produkują własne nagrania. Są autorami remiksów dla zespołów Jolie Cherie, D4D, Plastic, Kamp!, Fox, Out Of Tune oraz dla Noviki. Ich utwory ukazywały się nakładem takich wytwórni, jak:
Opus, Kayax, Warner czy Sony. Na koncie mają też kilka doskonale przyjętych editów i bootlegów – dużą popularnością cieszy się nowa wersja „Diamentowej Kuli“ Lombardu oraz „Piosenki Młodych Wioślarzy” Kultu.
Od 2012 roku Ambasadorzy marki Pioneer Dj a od 2015 roku przedstawiciele projektu Ballantine`s Art Of Mixing.
Last Robots można również usłyszeć w eterze – Bert prowadzi audycję Kluboteka w Polskim Radio „Czwórka“ a Igor przez cztery lata odpowiadał za audycję Last Robots Alive w Radiu Roxy.

Rawski

DJ & remixer. Możecie usłyszeć go w Niedzielnej Sesji na antanie Czwórka Polskie radio.

Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ