Marka DS elektryzuje Paryż

Marka DS elektryzuje Paryż

0

Na moment przed ePrix Paryża – wyścigiem Formuły E na trasie wokół Hôtel des Invalides – marka DS organizuje własny show, połączony z wyjątkową paradą ulicami stolicy Francji. Gwiazdą tego wydarzenia będzie DSV-01 – bolid wyścigowy o napędzie elektrycznym, wystawiany przez zespół DS VIRGIN RACING w Wyścigowych Mistrzostwach Świata Formuły E FIA. Samochodem tym pojedzie Jean-Eric Vergne, kierowca zespołu. Oprócz niego na specjalnie wytyczonej trasie w sercu Paryża pojawi się elektryczny DS E-TENSE. Ten nietypowy pojazd, będący najnowszym dziełem marki DS, wyposażony jest w napęd elektryczny o wysokiej wydajności, który wskazuje kierunki przyszłego rozwoju marki.

Zarówno paryżan, jak i przebywających w mieście turystów zapraszamy do oglądania naszej parady. Rozpocznie się ona w środę 20 kwietnia 2016 r. o godzinie 11:00 przed hotelem Park Hyatt Paris-Vendôme. Zakończenie przewidziane jest na godz. 13:00 przed siedzibą DS WORLD PARIS, przy rue François 1er nr 33.

Za kilka tygodni marka DS obchodzić będzie drugą rocznicę swego istnienia. W tym kontekście wyścig o ePrix Paryża w dniu 23 kwietnia traktujemy jako wydarzenie szczególnie dla nas ważne. Wielkie emocje wzbudza fakt, że weźmiemy udział w rywalizacji toczącej się w samym sercu Paryża – w miejscu, w którym narodziła się nasza marka. Zaangażowanie w wyścigowe mistrzostwa Formuły E FIA jest spójne z awangardowym duchem DS, którym chcemy dzielić się z naszą publicznością. Przeżyjmy to historyczne wydarzenie razem! – powiedział Yves Bonnefont, CEO marki DS.

INCITY.TV - Marka DS elektryzuje Paryż

W środę 20 kwietnia 2016 r. marka DS zelektryzuje ulice Paryża. Zaprasza na to wydarzenie wszystkich entuzjastów motoryzacji i fanów sportów motorowych, przypadkowych przechodniów oraz, przede wszystkim, mieszkańców Paryża, zachęcając ich do poznania dwóch oryginalnych pojazdów elektrycznych: DSV-01 oraz DS E-TENSE. Pierwszy z tych pojazdów zostanie po raz pierwszy przedstawiony w Paryżu, dla drugiego z nich paryska parada będzie debiutem na drodze. Ten jedyny w swoim rodzaju duet z pewnością wywoła sensację na ulicach miasta!

Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ