Modny mężczyzna na wiosnę

Modny mężczyzna na wiosnę

0
DCF 1.0

W tegorocznych trendach mody męskiej sezonu wiosna – lato, projektanci powracają do przeszłości, zwłaszcza lat 90. Na wybiegach można było zobaczyć jeans, garnitury w prążki i koszule z szerokimi rękawami do łokci, a także klasyczną czerń i biel przeplatającą się z motywem moro. 

Panowie w tym roku, mogą swobodnie ubierać się w jeans. Koszule, kurtki no i oczywiście spodnie, to elementy, które można łączyć ze wszystkim. Odważniejsi mogą sięgnąć po koszule z motywami kwiatowymi, a tym, którym jest on nie po drodze, projektanci proponują moro z domieszką brązów. Modne w męskiej modzie okazały się… kropki. Mogą stanowić motyw na koszuli lub na dodatkach, np. na poszetce, krawacie czy szalu.

Na zimniejsze dni, kardigany i swetry, zwłaszcza w granatach i szarościach. Ujmując ogólnie, sezon wiosna – lato w męskim wykonaniu, powinien być wypełniony jasnymi spodniami, sportowymi i klasycznymi marynarkami przełamanymi wyrazistymi dodatkami. W kolorystyce dominują wszelkie odcienie niebieskiego i granatu.

Oprócz tego, tegoroczne trendy stawiają na wygodę, dlatego na wybiegach promowane są spodnie jogger. Materiałowe joggery, nie mają służyć jedynie wygodzie w czasie uprawiania sportu, ale nadają się i do chodzenia na co dzień. Ze ściągaczami w nogawkach oraz troczkiem w pasie, zaprojektowane są tak, aby były jednocześnie luźne i nie zasłaniały obuwia, które dzięki temu, stało się dodatkiem do stroju. Popularne są z motywem moro lub w jednolitym kolorze: granatowe, niebieskie, czarne, szare, beżowe lub khaki. Na półkach sklepowych pojawiły się również, dla zwolenników tego materiału, joggery jeansowe.

Do łask powróciły także plecaki, zwłaszcza sportowe.

Loading Facebook Comments ...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ